KOLEJNE NAGRODY NA KONKURSACH

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek: Agata Orzeł otrzymała I nagrodę na V Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” w WarszawieKlara Puścikowska otrzymała II nagrodę na tym samym konkursie (27 kwietnia 2019 r.), zaś Milan Piszczatowski otrzymał II nagrodę na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (16 maja 2019 r.).

Maria Parzyńska, uczennica klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała II nagrodę na XVI Ogólnopolskich Spotkaniach Skrzypcowych w Żyrardowie (29 kwietnia 2019 r.) oraz wyróżnienie I stopnia na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (15 maja 2019 r.).

Aleksandra Celińska-Mysław, uczennica klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała wyróżnienie I stopnia na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (15 maja 2019 r.).

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!

8 czerwca 2020