Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

KOLEJNE NAGRODY NA KONKURSACH

Miło nam poinformować o sukcesach uczniów klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek: Agata Orzeł otrzymała I nagrodę na V Ogólnopolskim Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” w WarszawieKlara Puścikowska otrzymała II nagrodę na tym samym konkursie (27 kwietnia 2019 r.), zaś Milan Piszczatowski otrzymał II nagrodę na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (16 maja 2019 r.).

Maria Parzyńska, uczennica klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała II nagrodę na XVI Ogólnopolskich Spotkaniach Skrzypcowych w Żyrardowie (29 kwietnia 2019 r.) oraz wyróżnienie I stopnia na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (15 maja 2019 r.).

Aleksandra Celińska-Mysław, uczennica klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała wyróżnienie I stopnia na I Ogólnopolskim Konkursie Miniatur w Zamościu (15 maja 2019 r.).

Serdecznie gratulujemy laureatom!!!

8 czerwca 2020

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel