KONCERTY Z CYKLU „GITARA MOJA”

Koncerty z cyklu „Gitara Moja” organizowane są co miesiąc przez nauczycieli szkół muzycznych zrzeszonych w Towarzystie Gitarowym. 9 kwietnia 2019 r. koncert z tego cyklu odbył się w naszej szkole. Nasi uczniowie wystąpili także w ZSM nr 2 Warszawie (24 stycznia) oraz PSM I st. nr 2 w Warszawie (15 maja). Następny koncert, połączony z wręczeniem nagrody „Gitarzysta Roku” będzie miał miejsce w ZSM nr 2 w Warszawie (ul. Kawęczyńska 23/25) 13 czerwca br. o godz. 17:00. Nasi uczniowie wykonają m. in. Koncert a-moll op. 6 nr 3 A. Vivaldiego w opracowaniu na gitarę i zespól kameralny oraz słynną „Malagueñę” Ernesto Lecuony.

8 czerwca 2020