Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

V SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY

Kolejna edycja organizowanego co dwa lata konkursu muzycznego odbyła się 21 stycznia 2020 r. w naszej szkole. Program konkursu obejmował wykonanie jednego utworu z epoki renesansu lub baroku oraz jednej kolędy lub pastorałki. Do konkursu zglosiło się 23 uczestników. W jury zasiedli wybitni muzycy i pedagodzy z warszawskich uczelni i szkół muzycznych: p. Hanna Sosińska-Kraski, p. Grzegorz Mańkowski i p. Klementyna Schweizer. I  nagrody  w swoich kategoriach otrzymali: Noemi Renda – flet (klasa prof. Haliny Kusiak), Maria Parzyńska – skrzypce (klasa prof. Justyny Grzegorczyk-Kania) oraz Agata Orzeł – wiolonczela (klasa prof. Marii Walasek). Jury przyzanło poza tym  nagrodę specjalną za najciekawszą aranżację kolędy – otrzymali ją wiolonczeliści Borys i Milan Piszczatowscy.

8 czerwca 2020

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel