KOLEJNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Miło nam powiadomić, że nasi uczniowie w roku szkolnym 2021/2022 odnieśli kolejne sukcesy:

Agata Orzeł z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała I nagrodę na IX Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym (Sochaczew, listopad 2021) oraz I nagrodę na VIII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2022).

Nina Józefiak z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała III nagrodę na VIII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2022).

Anna Sołtysik z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała I nagrodę na VIII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2022).

Róża Bailey z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymał III nagrodę na VIII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2022).

Klara Puścikowska z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymał II nagrodę na VIII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2022).

Piotr Orłowski z klasy gitary prof. Bartłomieja Budzyńskiego otrzymał wyróżnienie II stopnia na Międzyszkolnych Spotkaniach z Gitarą 2021 (Warszawa, listopad 2021).

Laureatom i pedagogom gratulujemy!!!

12 czerwca 2022