KOLEJNE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Miło nam powiadomić, że nasi uczniowie odnoszą kolejne sukcesy:

Agata Orzeł z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała I nagrodę na VII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2021, na żywo).

Nina Józefiak z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała I nagrodę na VII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2021, na żywo).

Anna Sołtysik z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymała II nagrodę na VII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2021, na żywo).

Milan Piszczatowski z klasy wiolonczeli prof. Marii Walasek otrzymał II nagrodę na VII Konkursie „Miniatura wiolonczelowa” (Warszawa, czerwiec 2021, na żywo).

Klara Neumann z klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Smyczkowym Primuz (Łódź, lipiec 2021, online) oraz III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym Opus 2021 (Kraków, maj 2021, online).

Piotr Orłowski z klasy gitary prof. Bartłomieja Budzyńskiego otrzymał II nagrodę na Konkursie Gitarofonia 2021 (Warszawa, kwiecień 2021, na żywo).

Maria Parzyńska z klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania otrzymała III nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Smyczkowym Primuz (Łódź, lipiec 2021, online)

Marta Chlewicka z klasy śpiewu prof. Łukasza Skrobka została finalistką III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej i Zagranicznej (Warszawa, marzec 2021, online).

Noemi Renda z klasy fletu prof. Haliny Kusiak otrzymała wyróżnienie na XVI Ogólnopolskim Festiwalu „Zakręcone Fleciki” (Rybnik, czerwiec 2021, online)

Laureatom i pedagogom gratulujemy!!!

19 lipca 2021