Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY

Już po raz szósty zorganizowaliśmy dla naszych uczniów konkurs na wykonanie dwóch utworów (w tym obowiązkowo kolędy lub utworu o charakterze świątecznym lub karnawałowym). Po przesłuchaniu 24 uczestników w dniu 20 stycznia 2022 r. jury w składzie: Marcin Zdunik (przewodniczący), Klementyna Schweizer i Aleksandra Janusz przyznało nagrody dla Anny Bocian (fortepian, prof. Małgorzata Markowska), Piotra Orłowskiego (gitara, prof. Bartłomiej Budzyński), Anny Sołtysik (wiolonczela, prof. Maria Walasek), Klary Neumann i Marii Parzyńskiej (obie z klasy skrzypiec prof. Justyny Grzegorczyk-Kania). Wyróżnienie „plus” otrzymał Ryszard Jaskólski (gitara, prof. Bartłomiej Budzyński). Wyróżnienia otrzymali Andrzej Bojemski, Mikołaj Chlewicki i Łukasz Strzembosz (z klasy fortepianu prof. Filipa Błachnio) oraz Kalina Chlewicka (flet, prof. Halina Kusiak) i Nina Orzęcka (wiolonczela, prof. Maria Walasek). Gratulujemy!!! Nagrodzeni uczestnicy wystąpili na koncercie w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.

19 kwietnia 2022

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel