WARSZTATY GITAROWE 2023

Towarzystwo Gitarowe w Warszawie zrzeszające nauczycieli gitary klasycznej z uczelni i szkół muzycznych regionu mazowieckiego co roku organizuje WARSZTATY GITAROWE dla uczniów klas gitary klasycznej ze szkół muzycznych I i II stopnia.

Tegoroczna edycja imprezy odbyła się w sobotę 13 maja 2023 r. w Prywatnej Szkole Muzycznej w Józefowie, a koncert finałowy podsumowujący dorobek warsztatów, na którym wystąpili uczestnicy i wykładowcy warsztatów oraz warsztatowa orkiestra gitarowa odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie.

Wykładowcami podczas warsztatów byli: Mateusz Kowalski, Grzegorz Mańkowski, Leszek Potasiński, Janusz Raczyński i Marek Walawender.

25 maja 2023