O NAS

Możliwe jest podjęcie nauki w szkole muzycznej I stopniaw szkole umuzykalniającej oraz zerówce muzycznej. Możliwe jest również pobieranie nauki na poziomie szkoły muzycznej II stopnia.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.

Zatrudniamy wysoko kwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Osobą prowadzącą Prywatna Szkołę Muzyczną I stopnia w Józefowie jest muzykolog i gitarzysta Bartłomiej Budzyński.

Pozostałe zajęcia (zerówka muzyczna, szkoła umuzykalniająca, zajęcia na poziomie szkoły muzycznej II stopnia) prowadzone są przez firmę „Szkoła Umuzykalniająca Monika Anna Budzyńska”.

Dyrektorem obu placówek jest Bartłomiej Budzyński.

Zajęcia lekcyjne odbywają się w dwóch budynkach z wejściem od ul. Wrzosowej 10 w Józefowie.