Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

DYREKTOR

Bartłomiej Budzyński

muzykolog, gitarzysta, kompozytor

Urodzony w 1962 r. w Warszawie.

Gry na gitarze uczył się w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia nr 2 im. F. Chopina w Warszawie w klasie prof. Marcina Zalewskiego, gdzie w 1982 r. uzyskał dyplom muzyka. W 1986 r. ukończył magisterskie studia muzykologiczne w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie (obecnie UKSW). Odbył też podyplomowe studia ekonomiczne na UMCS w Lublinie o specjalności zarządzanie szkołą.

Prowadzi działalność pedagogiczną od 1980 r.. Jego uczniowie otrzymywali nagrody i wyróżnienia na regionalnych i ogólnopolskich konkursach, przesłuchaniach i warsztatach muzycznych.

Jako gitarzysta koncertował w Polsce, Francji, Niemczech i Turcji. Współpracował m. in. z Teatrem Wielkim w Warszawie, „Warsztatem Muzycznym” Zygmunta Krauzego. Był członkiem kwartetu gitarowego „Fandango”, z którym nagrał w 1989 r. LP „Carmen” dla Polskich Nagrań.

Jest laureatem nagród na ogólnopolskich konkursach kompozytorskich. Jego kompozycje i opracowania mają w swoim repertuarze czołowi gitarzyści polscy i zagraniczni. Jest też autorem muzyki filmowej. Otrzymywał zamówienia kompozytorskie od organizatorów festiwali muzycznych w Polsce i Austrii.

Ma też w swoim dorobku także liczne, publikowane opracowania utworów na gitarę i zespoły kameralne oraz artykuły do prasy muzycznej.

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel