INNE ZAJĘCIA

Nasza szkoła prowadzi także zajęcia na poziomie szkoły muzycznej II stopnia. Jest to kontynuacja działalności istniejącej w latach 1995-2006 Prywatnej Szkoły Muzycznej II st. w Józefowie.

Poza nauką na instrumencie głównym i fortepianie dodatkowym lub nauką śpiewu nauczane są przedmioty z teorii muzyki: kształcenie słuchu, zasady muzyki, harmonia, historia muzyki, formy muzyczne.

Celem nauki w ramach sześcioletniego kursu jest przygotowanie kandydata do eksternistycznego egzaminu dyplomowego szkoły muzycznej II st. oraz do egzaminu wstępnego na wyższe studia muzyczne.