Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

VII SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY ORAZ KONCERT LAUREATÓW

22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) odbędzie się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Muzycznego. W programie każdy uczestnik wykona jeden utwór polski i jeden utwór dowolny. W tym roku, oprócz uczniów naszej szkoły, do udziału zaprosiliśmy także naszych absolwentów oraz uczniów naszych nauczycieli uczących się w innych placówkach. W jury konkursu zasiądą uznani muzycy i pedagodzy: p. Hanna Sosińska-Kraski, p. Klementyna Schweizer oraz p. Marcin Zdunik. Koncert laureatów odbędzie się 17 maja 2024 r. (piątek) o godz. 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Józefowie.

2 kwietnia 2024

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel