Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

WARSZTATY GITAROWE 2024

Towarzystwo Gitarowe w Warszawie zrzeszające nauczycieli gitary klasycznej z uczelni i szkół muzycznych regionu mazowieckiego co roku organizuje WARSZTATY GITAROWE dla uczniów klas gitary klasycznej ze szkół muzycznych I i II stopnia.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę 11 maja 2024 r. w Prywatnej Szkole Muzycznej w Józefowie w godzinach 9:00-15:30. W programie warsztatów są przesłuchania uczestników oraz lekcje indywidualne i grupowe. Szczegółowe informacje przesyłamy zainteresowanym na życzenie.

Wykładowcami podczas warsztatów będą: Krzysztof Jagodziński, Michał Pindakiewicz, Michał Skup, Marek Walawender i Bartłomiej Budzyński

2 kwietnia 2024

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel