WARSZTATY GITAROWE

Towarzystwo Gitarowe w Warszawie zrzeszające nauczycieli gitary klasycznej z uczelni i szkół muzycznych regionu mazowieckiego co roku organizuje WARSZTATY GITAROWE dla uczniów klas gitary klasycznej. Tegoroczna edycja imprezy odbyła się 14 maja 2022 r. w Prywatnej Szkole Muzycznej w Józefowie, a koncert podsumowujący dorobek warsztatów odbył się w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie o godz. 18:00. Jako gość specjalny wystąpił Franciszek Wiszniewski, laureat konkursu GITAROFONIA 2022 w Warszawie.

12 czerwca 2022