Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

FESTIWAL OTWARTE OGRODY

W tym roku po raz kolejny dołączamy do organizacji józefowskiego Festiwalu Otwarte Ogrody. Zapraszamy do „Ogrodu muzyki kameralnej” w naszej szkole na cztery koncerty muzyki kameralnej w wykonaniu uczniów szkół muzycznych oraz studentów i wykładowców Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Koncerty w dniu 27 maja 2023 r. (sobota) zaczynamy o godz. 10:00, 11:30, 13:00 i 14:30.

25 maja 2023

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel