Call us Today ! 11223344 / 45678 | info@yourdomain.com

Setup Menus in Admin Panel

KONCERT NOWOROCZNY

Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się w piątek 27 stycznia 2023 r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Józefowie (ul. Kard. Wyszyńskiego 1) o godz. 18:00. Wystąpią uczniowie i pedagodzy naszej szkoły oraz trio z UMFC w składzie: Hanna Pozorska – skrzypce, Antoni Wrona – wiolonczela i Piotr Sołtysik – fortepian. W programie utwory A. Corellego, H. Ecclesa, H. Wieniawskiego, F. Chopina, S. Rachmaninowa i innych kompozytorów a także przedstawienie „Czarny kot – biały kot, czyli zagadka karnawału.

19 stycznia 2023

O Szkole Muzycznej w Józefowie

W naszej szkole prowadzone są lekcje gry na instrumentach muzycznych oraz umuzykalnienia i teorii muzyki.

Prowadzimy klasy: fortepianu, skrzypiec, wiolonczeli, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu.
Więcej

KONTAKT

top
Prywatna Szkoła Muzyczna w Józefowie
© Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Setup Menus in Admin Panel